Newsletter SSW

Wypełnij formularz, aby zapisać się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze reklamowym, marketingowym i handlowym jako Newsletter od kancelarii Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy sp.k. z siedzibą Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2013, poz. 1422 t.j.).

Zamknij
PL / EN / DE / FR

ASYSTENT ZESPOŁU PRAWNEGO

Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się Kancelarii Prawnych w Polsce. Nasze usługi obejmują podmioty z różnych rejonów kraju i świata.

Kancelaria Prawna Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy sp.k. poszukuje kandydatów na stanowisko :

Asystent/-ka Zespołu Prawnego

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • edycja, formatowanie i sczytywanie obszernych dokumentów,
  • dbanie o właściwy i terminowy obieg dokumentów i ich archiwizowanie,
  • kontaktowanie się z sądami i urzędami administracji publicznej,
  • wykonywanie prostych tłumaczeń,
  • organizacja podróży służbowych,
  • nadzór nad kalendarzami członków zespołu,
  • obsługa programów kancelaryjnych – TimeFrame, DMS.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane administracja, zarządzanie organizacją,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w kancelarii prawnej będzie dodatkowym atutem,
  • biegłość w edycji dokumentów w Microsoft Word, Power Point, Excel,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość obsługi programów LEX, Legalis,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • skrupulatność i zaangażowanie przy realizacji zadań,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę, pakiet benefitów – opieka medyczna i multisport,
  • miłą i partnerską atmosferę pracy,
  • rozwój zawodowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres praca.recepcja@ssw.pl